Liga Otců
Pomož si sám, pak ti pomůže kde kdo.

Šokující svědectví! Unie otců pod pražským Orlojem popravila své aktivní otce. Předsedu Valentina Papaziana kontrolovala policie. Jiří Fiala na portálu K213 zveřejnil tajný dokument.

Galerie fotografií z akce Unie otců. Byla nevěsta s chlastem v ruce na snímcích náhodnou kolemjdoucí, a nebo ji někdo úmyslně nasadil? Přišel o hlavu i místopředseda Aleš Hodina?

0 2 729

Předposlední červnová neděle patřila všem otcům. Zatímco někteří nezapomněli svou otcovskou roli řádně oslavit na veřejnosti a to se svými ratolestmi po boku, jiní takovou výsadu neměli. Soud jim totiž právo na výchovu a styk se svými dětmi značně omezil. Právě otcům, kterým byly děti odcizeny se Unie již 32 let věnuje. Letošní setkání pod pražským Orlojem na Staroměstkém náměstí ale překvapilo chladnokrevnou popravou aktivních otců ze svých řad. Valentin Papazian nečekaně otočil a převzal ustálenou praxi OSPOD, Jiří Fiala se nechal slyšet na svém portálu K213 a doznal revoltu na Mariánském sloupu. Národní kámen totiž na Staroměstském náměstí v ranních hodinách téhož dne nečekaně vzplanul.

Nadpis článku včetně perexu jsou pochopitelně typicky falešnou interpretací skutkového děje tak, jak ji známe z běžné praxe v médich. Fakta lze ohýbat a interpretovat podle libosti stejně jako je ohýbají rodiče u soudu, když chtějí vymazat druhého rodiče ze života dítěte. Setkání Unie otců totiž vyústilo v samotném závěru ve velmi vtipné divadelní představení, kde herci v roli účastníků řízení parodovali realitu soudních sporů o děti. Valentin Papazian v divadelní roli sociální pracovnice OSPOD našeptával soudkyni, jak moc se jeví otec rodičovsky nekompetentní a soudní vykonavatel v roli kata pak v několika tématicky různých dějstvích se stejným „spravedlivým výsledkem“ odňal otci hlavu. Představení pak celkem trefně ironizovalo fakt, že často až několikaleté vlečící se spory o děti, které doprovází složky spisových materiálů obvykle až do výšky půldruhého metru lze řešit jednoduše a rychle dle „nejlepšího zájmu dítěte“. Akci obohatila také česká spisovatelka, novinářka a propagátorka vědy a kritického myšlení Věra Nosková, která mimo jiné v roli statečné ženy brání právo otců na plnohodnotný rodičovský život kritikou tendenčního feminismu. Akci mimo dějství pak ještě dokreslil český mystik a inženýr Jiří Fiala, který jako pověstný soudní autodefenestrant revoltoval u Mariánského sloupu a dokázal, že český kámen „pravdy a lásky“ přeci jen hoří!

Sdělení policejního oddělení extremismu a terorismu podezřelému ve věci revolty Jiřího Fialy na Marianském sloupu

ZDE

O “požáru Mariánského sloupu v médiích

ZDE

ZDE

 

Upozornění Ligy Otců: redakce se s činy Jiřího Fialy nijak neztotožňuje, ani nijak nesouvisí s akcí Unie Otců

 

Fotogalerie z akce Unie otců ( foto: Vilém Mikyška)

Byl jste v rámci opatrovnického sporu křivě obviněn druhým rodičem? pojďte diskutovat!

Zanechte Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.