Liga Otců
Pomož si sám, pak ti pomůže kde kdo.

....a jdeme na formulář

 • Nemusíte pravé jméno uvádět, vyplnění políčka je nepovinné
 • platí jen, pokud máte své webové stránky, soukromý blog, nebo publikujete na veřejném blogu např. ( idnes )
 • platí jen pokud chcete zpětný odkaz výměnou článek za článek
  • Pokud ho nemáte nevadí, redakce vybere vhodnou ilustraci sama
  • pokuste se najít vhodná klíčová slova pro SEO a oddělte je čárkou
  • každý štítek oddělte čárkou
  • postavy v reálných rodinných příbězích by měly být anonymní (smyšlená jména). Redakce nenese právní zodpovědnost za Vaše zveřejněná data.
  •  

  Formulář pro registraci příspěvku do systému

  Vyplňte prosím následující položky, pokud chcete publikovat na našem portálu. Vaší ochotě publikovat si moc vážíme.  Literární činnost zatím není honorována, je zcela dobrovolná. Je nutné chápat svojí účast na vytváření obsahu portálu jako určitou formu poslání, které má za úkol přispět k lepšímu fungování opatrovnického soudnictví, zlepšit vztahy mezi rodiči a poukázat na nerozporovatelný fakt, že pro zdravý vývoj našich dětí jsou potřeba oba rodiče. Motivaci publikovat jsem také podpořil možností, jak získat zpětný odkaz, který je ve strategiích online marketingu stěžejní. Ti, kdo se svým blogem teprve začínají budou stejně jako já za tuto možnost rádi, ti kdo už jsou zkušení online dravci musí hledat motivaci jinde. Jde o dobrou věc. Nicméně příspěvky, které budou obsahovat vulgarismy, nadávky či jejich obsah nebude v souladu s posláním portálu Ligaotců, nebo nebudou splňovat požadavky – nebudou schváleny. Držte se proto prosím těchto témat:  ŽIVOTNÍ PŘÍBĚHY, kde figuruje spor o dítě, opatrovnický či trestní soud, manželská krize, rozpad partnerského vztahu….a podobné. Při psaní článků se držte základních témat – PSYCHOLOGIE (rodinná terapie, mediace, párová terapie,psychoterapie dětí, soudní znalci) PRÁVO  ( rodinné právo, advokáti, Cochemská praxe, soudy, soudci, rozvod, vypořádání majetku, policie, činnosti občanských združení i organizací pro podporu rodin s dětmi). Rubrika RECENZE slouží pro kritiku knih, pdf dokumentů na internetu, filmových děl, dokumentárních pořadů nebo třeba videí na youtube. Držte se prosím opět našich témat. Rubrika VOLNÝ ČAS je hodně svobodná. Můžete radit rodičům, jak uvařit skvělý dětský pokrm, postavit třeba dětskou prolézačku, nebo kam zajít s děckem na nějakou pěknou atrakci, do divadla, nebo pěkné místo. Můžete vkládat i upoutávky na nějaké pořádané akce, ovšem s předstihem minimálně 14 dní.

   
   

  Takhle budou vypadat Vaše články

  Šokující svědectví! Unie otců pod pražským Orlojem popravila své aktivní otce. Předsedu Valentina Papaziana kontrolovala policie. Jiří…

  Galerie fotografií z akce Unie otců. Byla nevěsta s chlastem v ruce na snímcích náhodnou kolemjdoucí, a nebo ji někdo úmyslně nasadil? Přišel o hlavu i místopředseda Aleš Hodina?

  Koronavirus zákeřně zaútočil na otce s dětmi. Lékař potvrdil karanténu. Pečujícího otce s příznaky Covid-19 i s dětmi nechal doma. Soudy se…

  Je násilné odebírání děti jednomu z rodičů v karanténě nutné? Proč rodiče karanténních opatření zneužívají ve svůj prospěch a kdy mohou být naopak opodstatněná? Mohou lékaři spolupracovat s rodičem a nedoporučit převoz dítěte i bez testů na koronavir a je takový dokument relevantní?

  Pandemie koronaviru patrně ohrozí střídavou i jinou společnou péči o děti. Ospody rodičům v době karantény nedoporučují přemisťovat děti na…

  Je jeden domov ve stavu nouze pro děti skutečně nutný? Bude v době karantény nutné striktně dodržovat soudní rozsudek? Budou se přes děti rodiče vzájemně šikanovat? Mají hospitalizované děti v krizových centrech zakázané návštěvy?

  Případ Alexie (11) : Ústavní soud stížnost matky odmítl a usměrnil k rodičovské odpovědnosti

  Proč matka Alexie nechala rozhodování obecných soudů přezkoumat Ústavní soud ? Jak se soudci se stížností vypořádali a proč je otec Alexie důvěryhodným rodičem?

  Případ Alexie (11) vyústil v masivní mediální kritiku opatrovnického rozsudku Krajského soudu v Brně.

  Proč je případ ve sporu rodičů o nezletilou Alexii mediálně zajímavý? Koho rozhodnutí soudu pohoršuje a proč zvedá ze židlí odborníky z opatrovnických profesí?

  Křivá obvinění jako nástroj rodičovské moci

  Proč jsou matky za křivá obvinění trestně stíhány jen zřídka? Co s tím chtějí OČTŘ dělat? Proč opatrovnické soudy neměří otce a matky stejným metrem?

  Usměrní Cochemská praxe nevyzrálé rodiče?

  Proč je boj rodičů o děti zvrhlejší, než válka o krajinu s ložisky ropy?

  Heterosexuálům se kradou děti, slepice mají lidská práva

  Začnou občanští aktivisté už konečně lobovat rozumem a neplést pojmy s dojmy?

  Království lži Acorus

  O beztrestném lhaní, suplování Policie, bez důkazů jako výhodě v opatrovnickém sporu

  Opatrovnické řízení jako Právo Útrpné

  Pro koho je opatrovnické řízení největším utrpením a co je pro dítě nejmenší zlo?

  Liga Otců – StartUp

  Jak a proč vzniknul projekt online magazínu Liga Otců?

  Cochemská praxe v Čechách? Na Moravě už se inspirovali!

  Novojičínský soudce Vladimír Polák to dokázal. Přesvědčí i ostatní kolegy?

  Jsou pomluvy na sociálních sítích trestné?

  pomluvy na sociálních sítích vypadají nevině, dokazovat se ale dají.